V sobotu večer, v neděli ráno, v pondělí večer, v úterý ráno

Když jsem se včera vracela z velepříjemné půlneděle se sestrou, měla jsem v plánu se večer sejít, projít se, kouknout na Prahu, v deset být doma a zauvažovat o tom všem na blogu.

Ten článek nehledejte, protože nevznikl.
Místo alkoholu tentokrát kafe. Na kopci nad městem jsem najednou zjistila, že už si povídáme a procházíme se tři hodiny a že zase uběhly jako voda.

Aranel: „Lidi, co se olizujou v tramvaji, jsou divný.“
„My se ale neolizujeme, my se líbáme, tak co.“
A: „A v noční tramvaji se to třeba nepočítá, že jo?…“

Doprovázel mě domů – tedy jako k domovu, že se jako pak vrátí, ovšem během dne se mi definitivně odstěhovala spolubydlící. Zítra musím brzy vstávat… do postele ve 2:38. Nastřízlivo o něco odvážnější, ale taky něžnější, opatrné, láskyplné. Probouzení tentokrát polibkem, společná snídaně a cesta do města – vzal mi plný batoh knih a všechny ty knihovny se mnou obešel.
(Lidi, co se olizují na Staromáku, jsou taky divný, nemyslete si.)

Dneska večer pojedu zase na venkov plná zážitků. Uvidíme, co se bude dít v příštích dnech, ale souhra šťastných a krásných náhod je to neuvěřitelná.

A dneska jsem odevzdala bakalářku!!!
Už jsem se seznámila i s rozpisem na státnice. Možná mě nebudete mít rádi. Ale myslím, že lepší komisi jsem si nemohla přát. Na anglickou literaturu vedoucí katedry, veliký sympaťák, specialista přes irskou (NB: načíst ještě pár irských básníků). Americká: ta paní se jmenuje Veselá a pravděpodobně jsem ji nikdy neviděla, ale spolužáci si ji docela chválili; je to jedna z nejlepších možností. Na lingvistiku mladá doktorandka, která, když se mě měla na něco doptat u přijímaček, museli to z ní vytahovat. Na žádnou historickou mluvnici nejspíš nedojde, haleluja!

Takže další šťastné náhody. Jestli jde život po sinusoidě, tohle bude asi nějaké lokální maximum. A léto je stále v procesu 🙂

Myslím, že by to chtělo nějakou pasentní písničku.

Předchozí příspěvek
Následující příspěvek
Napsat komentář

1 komentář

 1. Ef

   /  16.8.2011

  Někdy to s někým trvá strašně dlouho a když k něčemu dojde, pak zjistíš, že to není to, co jsi hledala (ajťák). A pak se vynoří nějaké ucho, se kterým plyne čas jak splašený a ty magické, mystické okamžiky vyžadující překladový slovník jsou najednou vystřídány něčím mnohem víc pudovějším a strhujícím. Jednou se budeš muset rozhodnout. Ale znám dost párů v okolí, kdy je ona o dost starší než on a funguje jim to dlouho, dlouho… A třeba zjistíš, že tě probouzí.

  Moc gratuluji ke komisi! Nepřeju ti, aby ses klepala jako já, ale naopak se soustředila na studium. A gratuluji i k hotové bakalářce, slyšela jsem ten kámen padat i tu v Brně 🙂

  Odpovědět

Milá Aranel,

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 • Měsíc po měsíci

 • O čem se tu píše

 • Running Rhythms ******************************** Follow my blog with Bloglovin
 • Zadejte e-mailovou adresu a oznámení o Aranelině psaní se objeví v poště.

 • Co prošlo kolem

  • 159 788 kliků