Jako když ji do vody hodí

To byla krásná bouřka, co? Konečně se pročistil vzduch, konečně se dá dýchat. Přestřicítkové vedro opravdu nějak nemůžu, i když mi poslední dobou dělá dobře ukazovat se v krátkých obepnutých šatičkách.

Aranel bouřku pěkně prospala. Původní plán byl využít volný večer ke studiu, ale tělo se rozhodlo dohánět prochozené a promazlené noci. Dnes tedy zkusím v americké literatuře postoupit trochu dál. Čtu básně, povídky. Tak nějak se snažím udělat si v tom všem pořádek.

Jak to vypadá s… (ne, odmítám mu říkat „zajíček“, a proto se tu vyskytuje jako čtvrťák, i když se to mizerně píše)? Měla jsem trochu strach, aby se to z jedné strany nezačalo stávat závazným. Zatím. Ještě nemám úplně jasno. Mluvit jsme o tom už začali, a upřímné rozhovory o tom, že těžko říct, jakou máme budoucnost, ale že o nějaký vážnější vztah bychom oba stáli a že některé věci mezi lidmi jsou vlastně dost vážné, měly by patřit opravdu až do partnerského vztahu a mělo by se s nimi zacházet zodpovědně a opatrně… tak celý ten rozhovor skončil právě takovou mezilidskou interakcí, kterou jsem předtím odmítla nejdřív já a potom on.
Bylo to hezký a udělalo to dobře. Vážně a zodpovědně by se s tím určitě zacházet mělo, ale přehánět to asi netřeba. Důležité není, jestli se spolu lidi vyspí, nebo ne, ale co se jim u toho, předtím, potom honí hlavou. (A zodpovědné to samozřejmě bylo.)

Předchozí příspěvek
Následující příspěvek
Napsat komentář

Milá Aranel,

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

  • Měsíc po měsíci

  • O čem se tu píše

  • Running Rhythms ******************************** Follow my blog with Bloglovin
  • Zadejte e-mailovou adresu a oznámení o Aranelině psaní se objeví v poště.

  • Co prošlo kolem

    • 159 792 kliků