Un tiempo nuevo

Večer jsem si chvíli hrála na stěhováka a mám novou spolubydlící.

Těšila jsem se. Terry disponuje skvělým smyslem pro humor, zdravým přístupem k životu, přichází sem už jako moje kamarádka. Po vybalení jsme vyrazily na pivo a skvěle prodrbaly, co se mezitím dělo. Do bytu přibydou kytky a věci, které jej přiblíží ideálu domácnosti – kuchyňská váha! Kráječ na vajíčka!! Elektrický zapalovač ke sporáku!!! Jsem okouzlena 🙂 jenom nevím, kam dáme tu televizi, resp. kde je v našem dvaačtyřicetimetrovém bytě tak dlouhá úsečka, aby se na bednu dalo koukat.

Navíc máme od včerejška zasklený balkon, takže jsem tam konečně mohla sedět, jezdit se skly sem a tam, pouštět si latino hudbu a něco si číst. Už chybělo jen ledové pití s deštníčkem.

Dnes ráno jsem se překvapivě brzy probudila a svěží ranní vzduch využila k proběhnutí. Sice jsem krásná, ale na nohách je vždycky co vylepšovat. A kromě toho chci mít dlouhý „vlčí“ dech, to se jedině hodí.

Předchozí příspěvek
Následující příspěvek
Napsat komentář

komentáře 2

 1. KAT

   /  26.8.2011

  och koktejl a paraplíčko, to zní úžasně. a není ale vlivem zasklení na balkoně jako ve skleníku? Taky jsem na bazéně naznala že v plavkách vypadají dobře jen děti do 14 let a pak pravděpodobně ty co všechno co sní tak vyblijou:oD to jsem ráda že nejsem ulhaná sama, já si furt říkám, že už jsem na to velká, že lžou jen děti a že bych se to měla odnaučit….ale někdy je to tak asi lepší pro všechny zúčastněné. terry je cizinka nebo máš terezku? nebo je to terezák?:oDDD

  Odpovědět
 2. KAT

   /  26.8.2011

  taky se těším na náš kamennej domeček, protože byddlet v podkroví, to je snad horší než bydlet v paneláku…tak to dneska přežij, o víkendu už má být zimina:oD

  Odpovědět

Milá Aranel,

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 • Měsíc po měsíci

 • O čem se tu píše

 • Running Rhythms ******************************** Follow my blog with Bloglovin
 • Zadejte e-mailovou adresu a oznámení o Aranelině psaní se objeví v poště.

 • Co prošlo kolem

  • 159 803 kliků