Článek obsahuje sexy ženské

Moje fotky tu ovšem nenajdete.
Kudy jsem dnes chodila a běhala, tudy jsem přemýšlela o tom, jaké ženy mi vlastně připadají krásné. Jestli vyznávám nějaký konkrétní typ. Protože ano, potkám občas příslušnici vlastního pohlaví, ze které se mi rozklepou kolena, protože září chemií, magií… něčím nepojmenovatelným, ale zatraceně silným.

Když jsem začala pátrat po fotkách, uvědomila jsem si, že krásná ženská podle mě odpovídá tomu, jak bych chtěla vypadat sama, a typově trochu tomu, jací se mi líbí muži. Například má na sto procent tmavé oči a celkově je tmavší typ. Nezáleží tolik na délce vlasů, ale určitě musí být husté a třeba trochu zvlněné, prostě koruna krásy (ano, to, co já nemám, fňuk, kvůli čemu jsem si dneska napatlala do hlavy žloutek s jogurtem, fňuk, a teď ze sebe furt cejtím těsto, fňuk). Postava? No, vyšší, aby měla hezké nohy, a útlý pas a štíhlé boky. Důležitá jsou ňadra, která by… měla být. Proporční, ale výrazná.

Možná si vymýšlím, jestli tvrdím, že to poznám. Přijde mi ale, že inteligentní výraz se pozná a pro mě je to taky jedna ze zásadních složek krásy. K tomu úsměv plných rtů a hlouběji posazený hlas. Tak. Už asi tušíte, že Megan Fox to fakt není. 🙂

A rozpomínala jsem se, že jsem před velmi krátkou dobou někde viděla takovou tvář, někde ve fotkách. Že jsem si říkala, úúh, teda, být chlap, neváhám. Už taky vím, kde to bylo, a přiřazuji blog mezi sledované. Ono se tam totiž i chytře a poutavě, byť někdy trochu rozvláčně, píše.

LoveShy, krásná tím víc, že živá. Nicméně i v Hollywoodu se najde jedna, která mi v očích probouzí jiskřičky. Ostatně s Pedrem Almódovarem se shodneme i ve vkusu filmařském. Došlo vám, koho mám na mysli?

Možná se k tomuhle tématu ještě vrátím. Nejkrásnější jsem teď stejně já, prosycuju byt česnekovými výpary z pořádně silné polévky a snažím se zahnat dotírající rýmu. Děco bi řiká, že půjdu zítra do školy s běkdě červedýb doseb. Kuš, ty pitobej rhinovire!

Předchozí příspěvek
Následující příspěvek
Napsat komentář

komentáře 2

 1. Eva

   /  4.10.2011

  Jéé, ta je fakt hezká! (Followuju).

  Vždycky jsem si myslela, že je to úchylka, pozorovat holky a říkat, že se mi líbí/nelíbí. Ale dělám to dnes a denně. A taky se mi líbí dívčiny s dlouhými tmavými vlnitými vlasy, dokonalou pletí a temně hnědýma očima. Jednu takovou jsem potkala v šalině, nedávno, myslela jsem, že se neudržím a opravdu jí řeknu, že je to nejnádhernější, co jsem viděla. A vůbec neměla dokonalou postavu – byla malinká s pořádným kotlíkem. Ale k ní to tak pasovalo..

  Odpovědět
 2. Dlouhý, hustý, kudrnatý vlasy taky moc závidím. Já mám na hlavě tři chlupy a nikdy to nebude jinak…

  Odpovědět

Milá Aranel,

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 • Měsíc po měsíci

 • O čem se tu píše

 • Running Rhythms ******************************** Follow my blog with Bloglovin
 • Zadejte e-mailovou adresu a oznámení o Aranelině psaní se objeví v poště.

 • Co prošlo kolem

  • 159 795 kliků