Bits and pieces

Historik sedí tady za mnou a prohlíží si svůj facebookový účet, nebo co. Dneska se zase stalo několik divných věcí. Stále sleduju situaci a projevuju se jako nejracionálnější a nejkonstruktivnější příslušnice ženského pohlaví, co kdy po světě chodila… možná se mi to všechno krutě nevyplatí, nevím. Hrozně se mi to komplikuje tím, jak ho mám ráda.

Dnes jsem poprvé v životě trávila kus odpoledne s děckem na hřišti. (Hehe, u vchodu do parku jsem málem přejela kočárem nohy děkanovi filozofické fakulty. Aspoň bude vědět, proč mi to s tím studiem tak trvá!) Baví mě to s děckama čím dál víc. Iggyho jsem rychle přesvědčila, že nemá bulet po mámě, když je přece velký chlap, a pak už jen sledovala, jak se batolí po písku, různě do něj hrabe, pozoruje okolí a sype jedné malé holčičce lopatku písku do hlavy – naštěstí to vzala sportovně. Občas jsem přece jen musela zasahovat, o cizí dítě se člověk bojí. Zvládli jsme to ale na jedničku.

A překládala jsem němčinu… grr, svět neviděl tak pitomý článek, a já se tam pro něj ještě dobrovolně hrnu. Hmff.

Baví mě prohlížet si v úvodní adminské stránce blogu rubriku Statistiky. Nejen, že se dozvím, kolik lidí se tu ochomejtlo dnes a včera, který příspěvek četli nejvíce a odkud sem přicházejí, ale taky tam systém vypisuje klíčová slova, která dovedou čtenáře sem na blog. Včera jsem tam objevila „zelené mušle lip“. Nepamatuju si, že bych o něčem takovém kdy psala – možná ale mezi řádky šifruji intimní přírodní lyriku!

Předchozí příspěvek
Následující příspěvek
Napsat komentář

Milá Aranel,

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

  • Měsíc po měsíci

  • O čem se tu píše

  • Running Rhythms ******************************** Follow my blog with Bloglovin
  • Zadejte e-mailovou adresu a oznámení o Aranelině psaní se objeví v poště.

  • Co prošlo kolem

    • 159 800 kliků