Piknik

Včera zkouška až ve čtyři, veliké vedro, jestli to vyjde, tak to vyjde. Myslím, že by mohlo, ale jak jsme se shodovali i se spolužáky, prostě to záleží hodně i na vyučujícím.

Myslela jsem, že vypadnu domů, koupím si někde šaty, vrátím knihy, půjčím knihy, vyžehlím, půjdu běhat… ale skončila jsem se spolužáky na pikniku, pivo, trochu vína, bago s malým míčem, pár kapek deště, poměr kluků a holek od šesti do devíti ku dvěma. Kdo by to řekl, že ti politologové jsou vlastně docela prima spolek, když na to přijde.

Večer v předposlední tramvaji, už hodně rozveselená, jsem ještě potkala vzdáleného bratrance – „no, my měli včera ročníkovej koncert, tak jsme slavili… dneska taky, no, a zítra budem taky“. Pěkné. Jen jsem tedy včera neběhala a dneska nevím, není mi nějak úplně… no.

Nejpěknější na tom bylo, že jsem měla na hlavě mastnej hnus staženej do culíku (nějak nebyla chuť, čas, koncentrace na mytí vlasů). A vůbec mi to nevadilo a bavila jsem se i tak, jen občas popotáhla krátkou zavinovací sukni, která přece jen není na sezení na trávě ideální. Žádná křeč, jo, jo, taky to umím! Třeba se s Alexem z Kubáně potkáme ještě někdy v tramvaji. Dokonce mě to nenutilo nic zkoušet ani na Grega, přitom toho můžu tak nějak odjakživa. Ne. Do pohody.

K té sukni. Mrknutím oka jsem zjistila, že nosím tři sukně po mamince (jednu jsem musela zužovat, ostatní ani ne). Ještě asi jednu nebo dvě z jejích mladších let. O věcech, které si od ní půjčuju a o věcech, které si v nezanedbatelném množství půjčuju od sestry, ani nemluvím. Je to normální? Jak vy to máte? Půjčovat, nepůjčovat?

Předchozí příspěvek
Následující příspěvek
Napsat komentář

komentáře 2

 1. tynusss

   /  24.5.2012

  maminky věci jsou mi větší a většinou se mi nic nelíbí, když něco potřebuju, tak si to půjčím od ségry, především jedná-li se o sukně, košile, šaty a vůbec takovéto „společentěnštější“ oblečení…navíc s ní bydlim, tak je to jednodušší 🙂

  Odpovědět
 2. Ven

   /  24.5.2012

  Půjčovat:) Mám dvě sestry a jednu maminku. A půjčujeme si. Ne nějak moc, ale věci docela putují. Ta zrovna dlouhodobě nenosí toto, tak to pošle dál. A ta teď přibrala, tak jí není tohle a ta zhubla, tak dá tohle na přešití. Je to dobrý, člověk nemusí skoro vůbec nakupovat a pořád má nějaké nové věci:)

  Odpovědět

Milá Aranel,

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 • Měsíc po měsíci

 • O čem se tu píše

 • Running Rhythms ******************************** Follow my blog with Bloglovin
 • Zadejte e-mailovou adresu a oznámení o Aranelině psaní se objeví v poště.

 • Co prošlo kolem

  • 159 792 kliků